Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]

"Алергія на секс": чому виникає та що робити

Нещодавно вчені розповіли про випадок анафілактичного шоку у жінки під час орального сексу. Реакція її була на амоксицилін, який є в спермі чоловіка. Виявилося, що чоловік ним лікувався. Тому у цьому випадку це була медикаментозна алергія, а не алергія на секс.

Чому виникає "алергія на секс"

Статистика свідчить, що у США близько 40 тисяч людей мають алергію на сім’яну рідину. Така реакція у жінок була при першому контакті зі спермою. Оскільки алергія з'являється після повторної зустрічі з алергеном (тобто після сенсибілізації), вченим довелось шукати пояснення феномену, і вони віднайшли його в перехресних реакціях. Основним алергеном сім'яної рідини є простатспецифічний антиген (ПСА), структура якого на 70% схожа зі структурою простатичного калікреїну, який знаходять в сечі та епітелії собак. Таким чином, алергію на сперму можна розвинути при контакті з собаками.

Що робити

Щоб вберегтися від алергії потрібно або утримуватися від інтимних стосунків, або користуватися презервативом. Якщо ці методи не підходять, можливе проведення гіпосенсибилізації з використанням білків сперми сексуального партнера.Існує інший варіант "алергії на секс" – місцеві алергічні симптоми (свербіж, печія) і подальший вагініт виникали у жінок після статевого акту лише з деякими партнерами. У цьому випадку у чоловіків була алергія, але неприємні наслідки були у жінок. Зі спермою жінка також може отримувати харчові алергени. Тому лікарі радять утримуватись від їжі, що провокує алергію у партнера, за 16–24 годин до очікуваного статевого акту.

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: