Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Поліція Рівненщини посилює заходи по боротьбі з незаконними АЗС

Поліція Рівненщини посилює заходи по боротьбі з незаконними АЗС

фото ілюстративне
Відповідну вказівку, на підставі доручення Президента України та обласної державної адміністрації, дало керівництво ГУНП в Рівненській області підлеглим під час селекторної наради.

Для оперативної взаємодії між правоохоронними та контролюючими органами Рівненської області, налагодження постійного обміну інформацією, координацію заходів, стосовно виявлення, документування та розслідування кримінальних правопорушень утворено міжвідомчу робочу групу, до складу якої входять досвідчені працівники поліції області.

Також функціонуватиме експертна група з питань роботи ринку нафтопродуктів в області. Роботу поліцейських націлено на проведення комплексних заходів для виявлення, розкриття та ефективного розслідування правопорушень, пов’язаних з нелегальною діяльністю автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів.

Читайте також: У Рівненському районі під колеса автобуса потрапив велосипедист 

У разі виявлення таких правопорушень, відомості будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та в подальшому, за процесуального погодження з прокуратурою, скеровуватимуться за підслідністю до інших підрозділів правоохоронної системи, який розслідує такий вид злочинів.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: