Хоча літо вже закінчується, але сонце буде палити не менше й на початку осені - без окулярів ніяк. Але це точно не ілюмінатори і не окуляри квадратної форми. Згадуємо про вінтаж!

Окуляри-кішечки вже відходять у минуле. 

Звертаємо увагу на вінтажні окуляри, наприклад, в тонкій оправі, цікавої нестандартної форми, і сьогодні - це дуже актуально і модно. Але також вінтажними вважаються окуляри з широкою оправою і логотипами відомих брендів - це окуляри 90-х років.

Аксесуари на шию 

Приходять в моду масивні ланцюги з 90-х. Причому такий аксесуар буде чудово виглядати і в поєднанні з дорогоцінними каменями, і просто в золотому або срібному кольорі.

Яскраві сумки 

У минулих сезонах вважалося нормальним носити сумки темних кольорів, але не цієї осені. У новому сезоні ми відмовляємося від усіх приглушених кольорів: сірі, коричневі. Вибираємо яскраві - чим яскравіше, тим краще. Насичений зелений, червоний, оранжевий, рожевий! Тільки не треба плутати яскравий з кислотним, так як кислотний вже відходить у минуле

Чоловічі ремені 

Аксесуаром цієї осені є масивний, чоловічий ремінь. І будь-який звичний для нас образ можна завершити оригінальним чоловічим поясом. Також прекрасно такий грубий ремінь буде виглядати з ніжними романтичними сукнями з шовку або шифону. Такі поєднання будуть виглядати одночасно і ніжно, і грубо.

Головне не носити ремені під міні-спідниці та брюки з низькою посадкою. Чоловічі ремені самі по собі широкі з масивної бляшкою, тому більше підійдуть під щось об'ємне - щоб ідеально підкреслити талію або надати образу завершеність.