На період проведення навчальних зборів за кожним резервістом зберігається його місце роботи та заробітна плата. Окрім цього, надається медичне та соціальне страхування, забезпечення формою одягу, харчуванням і необхідним спорядженням.
На навчальних місцях у рамках відновлення навичок резервістів досвідчені інструктори проводять заняття з тактичної, інженерної, військово-медичної підготовки, військової топографії та організації зв’язку. Для відпрацювання навичок з вогневої підготовки використовується інтерактивний лазерний тир.
У ході занять із психологічної підготовки учасників зборів ознайомлюють з факторами негативного впливу на психіку під час ведення бойових дій. Під час практичного подолання резервістами психологічної смуги перешкод інструктори вчать своїх підопічних основним способам нейтралізації цих негативних психологічних факторів. Для максимального наближення до бойових умов створюються звукові ефекти, що імітують розриви мін та артилерійських снарядів.
Одним з важливих елементів, що формують психологічну стійкість у особового складу залишається «обкатка танком» та умовне знищення бронемашини за допомогою навчальної гранати. Більшість резервістів випробували це на собі вперше.
Попереду на військовозобов’язаних чекає фаховий військовий вишкіл, а після – бойове злагодження, де вони діятимуть у складі військових формувань. Збори закінчаться бригадними навчаннями, де керівний склад Збройних Сил України спостерігатиме і даватиме оцінку діям підрозділів.
Читайте ще: хімічний геноцид: жителі Клеваня б`ють на сполох
Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber