Черговий інцидент між представниками двох релігійних громад виник учора, третього вересня, на території церкви у селі Малинськ.

Повідомлення про конфлікт із невідомими особами, які зрізали замки на дверях храму, намагаються винести звідти речі та отримання тілесних ушкоджень місцевими жителями до поліції почали надходити із 07:30.

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що представники парафіяльної ради Петро-Павлівської парафії Рівне нської єпархії ПЦУ зрізали замки на вхідних дверях храму та проникли всередину для проведення богослужіння. Це призвело до чергового конфлікту між представниками релігійних громад, відносини між якими загострилися ще навесні цьогоріч. Суперечка поблизу церкви між майже 60 особами переросла у бійку, під час якої тілесні ушкодження у виді забоїв та осаднень отримали одинадцятеро місцевих жителів.

У рамках досудового розслідування слідчі Березнівського відділення поліції вилучили документи, які, зі слів представників Петро-Павлівської парафії Рівне нської єпархії ПЦУ, підтверджують їхнє право власності на храм.

Читайте ще: на Рівне нському полігоні помер військовослужбовець

Крім того, за 11 фактами заподіяних умисних легких тілесних ушкоджень відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією частини 1 статті 125 КК України. Слідчі дії тривають.

Поліцейські закликають вірян бути толерантними та вирішувати питання мирним шляхом у рамках чинного законодавства.
 

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber