Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному оштрафували правоохоронця

У Рівному оштрафували правоохоронця

фото ілюстративне
У Рівному притягнули до адміністративної відповідальності посадовця, за те що той не повідомив про зміни у майновому стані.

Суд визнав винною посадову особу Головного управління Національної поліції в Рівненській області у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, тобто порушення вимог фінансового контролю.

Прокурори довели, що посадовець, будучи суб’єктом декларування відповідно до вимог Закону України "Про запобігання корупції", не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані, що відбулися в нього у зв’язку з придбанням житла, а відтак вчинив правопорушення, за яке передбачена адміністративна відповідальність.

Читайте також: Допоможіть розшукати безвісти зниклих жителів Рівненщини

Розглянувши матеріали справи, Рівненський міський суд наклав на особу адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1700 гривень. 

Не погодившись з постановою суду особа, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, оскаржила її до Рівненського апеляційного суду. За результатами апеляційного перегляду справи, апеляційну скаргу правопорушника залишено без задоволення, а постанову суду першої інстанції без змін.

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: