![](/pics2/1908/i106800.jpg?1566806864)
Його придбали за кошти із обласного бюджету.
Тепер 150 вихованців школи комфортно добиратимуться на змагання.
Окрім того, з початку року фінансову підтримку у сумі 1,2 мільйони гривень з обласного бюджету спрямували на ремонт комунальних спортивних споруд. Таким чином поліпшать умови тренувань для наших спортсменів, які показують високий рівень на міжнародних аренах.
Дивіться також: до світових змагань готується відома рівненська представниця бодибілдингу