Фото ілюстративне
Нагадаємо, у Рівному перекриють Соборну з нагоди свята.

 Об’їзні шляхи руху маршрутних автобусів на період перекриття вулиці Соборної 24 - 25 серпня 2019 року з 10:00 до 22:00.

Читайте також: На свято у Рівному буде благодійний забіг

МАРШРУТИ: М-34, М-35, М-35А, М-47, М-51, М-53, М-64
 
– вул. Київська, вул. Кн. Володимира, вул. Пластова, Проспект Миру,
вул. Героїв Небесної Сотні, залізничний переїзд, вул. Дорошенка, вул. Соборна і далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.


МАРШРУТИ: М-38, М-38А

 – за маршрутом М-38 до ПАТ «Агроресурс» і в зворотному напрямку.

МАРШРУТИ: М-39, М-67
 
– залізничний вокзал, вул. Героїв Небесної Сотні, залізничний переїзд, вул. Дорошенка, вул. Соборна і далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.
 
МАРШРУТИ: М-43/44
 
– залізничний вокзал, Проспект Миру, вул. Пластова, вул. Кн. Володимира,  вул. Кн. Ольги, вул. Степана Бандери і далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.

МАРШРУТ: М-45

– вул. Гагаріна, вул. Міцкевича, Проспект Миру, вул. Героїв Небесної Сотні, через залізничний переїзд, вул. Дорошенка, вул. Соборна і  далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.

МАРШРУТ: М-56

– вул. Київська, вул. Кн. Володимира, вул. Пластова, Проспект Миру, залізничний вокзал і далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.
 
МАРШРУТ: М-58
 
– вул. Київська, вул. Кн. Ольги, вул. Степана Бандери, вул. Дворецька, вул. Соборна і далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.
 
МАРШРУТИ: М-61, М-61А, М-66
 
– вул. В’ячеслава Чорновола, вул. Степана Бандери, вул. Дворецька, вул. Соборна і далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.

МАРШРУТ: М-65 

– вул. Р. Шухевича, вул. Кн. Володимира, вул. Міцкевича, Проспект Миру, вул. Героїв Небесної Сотні, через залізничний переїзд, вул. Дорошенка, вул. Соборна і далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.

 

 

 
 
Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber