Вже завтра, 20 серпня, розпочне свою роботу унікальний скаутський злет «Джемборі – Рівно 30. Рівне».

Нині на території села Хотин у Рівненському районі облаштовують наметове містечко.

Сюди прибудуть понад тисячу учасників з 18 областей України, делегації з Австралії, Польщі, Білорусі, Канади, США, Грузії. Тут вони будуть таборуватися впродовж 3-ох днів.


Того ж дня о 16 годині відбудеться відкриття ювілейної зустрічі «Джемборі 2019». Розпочнуть її пластовими церемоніалами. Потому учасники та гості заходу оглянуть пластовий наметовий табір. Після цього на локації «Джемборі Talks» відбудеться спілкування скаутів з головою Головної Пластової Булави (Всесвітнього Пласту) Мартою Кандюк-Кузьмович.

До теми: на Рівненщину завітають пластуни зі всього світу

У наступні дні скаути візьмуть участь у різноманітних руханках, відбудуться заняття на терені. Вони включають у себе смугу перешкод, туристичні переправи, працюватимуть діти та молодь на водній, летунській, мистецькій правовій, екологічній та інших ділянках, що будуть знаходитися на території таборового містечка.

Окрім того, тут діятиме Джемборі Talks – відкритий університет, дискусійний майданчик з топ-спікерами. Учасникам також запропонують відвідати відомі туристичні об’єкти в Пересопниці, Клевані, Острозі та пластову оселю у селі Волошки. Також під час «Джемборі» планують урочисто відкрити анотаційну дошку про Пласт у Рівному.

Також під час «Джемборі» планують урочисто відкрити анотаційну дошку про Пласт у Рівному.

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber