Неправомірну вигоду вимагав та отримав за погодження проектних документів на реконструкцію будівлі та не виявлення порушень під час проведення інспекційних перевірок.

Оперативниками управління захисту економіки в Рівне нській області Нацполіції було задокументовано протиправну діяльність головного інспектора відділу управління ДАБІ, який є державним службовцем категорії «В».

За фактом вимагання хабара військовою прокуратурою Рівне нського гарнізону Західного регіону України було відкрито кримінальне провадження за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Так, під час проведення оперативних заходів було задокументовано факт одержання фігурантом коштів.

Сьогодні, 2 серпня, оперативники Управління захисту економіки в Рівне нській області Нацполіції спільно зі слідчими Нацполіції за процесуального керівництва військової прокуратури Рівне нського гарнізону Західного регіону України затримали головного інспектора відділу управління ДАБІ.

Читайте також: у Рівному затримали чоловіка за підозрою у збуті наркотиків

Під час огляду особистих речей фігуранта правоохоронці вилучили 500 доларів США.

На даний час проводяться слідчі дії, вирішується питання про затримання та повідомлення правопорушнику про підозру у вчиненні злочину. 

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber