Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Нові послуги з`явилися у Рівненському ЦНАПі

Нові послуги з`явилися у Рівненському ЦНАПі

З 1 серпня рівненський ЦНАП обслуговуватиме ще більше клієнтів. а все через те що надаватиме 6 нових послуг громадянам. Усі вони повязані з отриманням державної допомоги сім’ям з дітьми.

З 1 серпня рівненський ЦНАП обслуговуватиме ще більше клієнтів. а все через те що надаватиме 6 нових послуг громадянам. Усі вони пов'язані з отриманням державної допомоги сім’ям з дітьми.

Надання державної допомоги при народженні, у зв'язку з вагітністю та полагами, одинока мама, усиновлення, опіка та піклування та мати героїня. Пріоритетом даного відділу є те, що громадяни мають змогу отримати декілька послуг за одне звернення. Також, пріоритетом центру є те, що розміщене одне робоче місце представника управління праці до соціального захисту населення, який здійснює прийом заяв та документів та надає консультацію для отримання житлових субсидій, - розповідає заступник начальника управління забезпечення надання адміністративних послуг Олена Павельчук.

Раніше, щоб отримати свідоцтво про народження дитини громадяни зверталися в Рівненський ДРАЦС, що на Проспекті Миру. Проте, тепер це можна зробити і в ЦНАПі. Тому за одне відвідування громадяни можуть отримати не тільки свідоцтво, а й інші послуги пов'язані з народженням дитини.

Відразу зареєструвати місце проживання свого малюка та подати на призначення державної допомоги при народженні.

Рівняни регулярно користуються різними послугами ЦНАПу. Кажуть задоволені його роботою.

Читайте також: ще одна Венеція: Рівне просять перетворити в "туристичну Мекку"

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: