Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Столичний дизайнер безкоштовно розробив для Рівного транспортну схему

Столичний дизайнер безкоштовно розробив для Рівного транспортну схему

Констянтин Череповський працював над нею близько місяця на волонтерських засадах. Нова схема, на думку дизайнера, є зручнішою для пасажирів порівняно з тією, що функціонує зараз у місті.

Киянин Констянтин Череповський розробив неофіційну схему маршрутів громадського транспорту Рівного. Дизайнер створив її за власної ініціативи, взявши за основу сайт EasyWay з актуальною картою маршрутів. На схемі, створеній дизайнером, позначені напрямки і номери як тролейбусів так і маршруток, їх приблизні інтервали, відмітки лікарень, кладовищ та вокзалів.

Чому я вважаю, що стару схему треба змінювати, бо по-перше, вона незрозуміла. В Рівному транспорт ходить досить непогано, хоча, на жаль, тролейбус поступається маршруткам, дуже сильно. Але все ж таки тролейбус і маршрутки ходять, чому ж таки не зробити добру схему, яка б справляла вірне враження, яка б була красивою і зручною.

Чоловік називає себе ентузіастом, мовляв, робив цю схему, бо вміє це робити. Ми показали пересічним рівнянам два варіанта схем і запитали, яка зрозуміліша: діюча чи від столичного дизайнера.

Дивіться також: яка вона, перша екопарковка у Рівному?

Серед опитаних рівнян, більшість визнали схему столичного дизайнера зручнішою.

Чи з'явиться ця схема найближчим часом у громадському транспорті поки невідомо. Бо в Управлінні транспорту та зв'язку від коментарів відмовляються, мовляв, схема красива, але для її достовірності потрібно робити спеціальні дослідження. Нині, таким ж варіантом можна користуватися в електронному режимі, який є у вільному доступі. 

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: