Працівники ювенальної превенції поліції області спільно із соціальною службою у справах дітей проводять рейди у рамках превентивних заходів, спрямованих на запобігання бродяжництва та бездоглядності дітей.

Поліцейські, насамперед, перевіряють сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також неповні багатодітні родини. Одна із таких і потрапила в поле зору правоохоронців у Радивилівському районі.

На початку липня до поліції звернулася 41-річна жінка, жителька села Табачуки, із заявою про сімейний конфлікт зі своїм співмешканцем.

Поліцейські групи реагування патрульної поліції Радивилівського ВП, які прибули на виклик, притягнули правопорушника до адміністративної відповідальності. Утім, були приголомшені умовами, в яких проживає в родині четверо дітей: голод та антисанітарія, безлад та відсутність елементарних зручностей. З’ясувалось, що мати сімейства уже притягувалась до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Читайте ще: деталі смертельного вибуху на Рівне нщині , внаслідок якого загинули діти (ВІДЕО)

Наступного ранку до помешкання родини негайно виїхали поліцейські ювенальної превенції та представники соціальної служби у справах дітей. Оцінивши потреби сім’ї, трьох хлопчиків — 15-ти, 12-ти та 9-ти років, а також їх 3-річну сестричку поліцейські із родини забрали та відвезли до лікарні. Поїхала із правоохоронцями і мати, але для визначення стану сп’яніння, який в подальшому підтвердився.

Жінку притягнули до відповідальності за невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей та поставили перед вибором: або діти повернуться до охайної оселі, або в реабілітаційний центр.

Через три дні представники сільської ради навідалися до жінки та її 28-річного співмешканця. Господиня за цей час встигла все прибрати та купити продуктів, навіть пиріжків напекла. Після обстеження умов матері дозволили забрати дітей із лікарні.

Малечу повернули додому, але із застереженням, якщо подібне повториться — спеціальні служби клопотатимуть про вилучення дітей та позбавлення права матері на їх виховання. А нині по місцю проживання родину взяли під соціальний супровід.

Превентивні заходи наразі тривають в усіх районах області.

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber