Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Правоохоронці Рівненщини  заступили на охорону п’яти окружних виборчих комісій

Правоохоронці Рівненщини заступили на охорону п’яти окружних виборчих комісій

До забезпечення публічної безпеки та порядку у приміщеннях окружних та територіальних виборчих комісіях залучається 1223 працівники поліції, в тому числі і працівники управління захисту економіки, патрульної поліції та поліції охорони.

Вчора, 16 липня, на п’яти окружних виборчих комісіях, які отримали бюлетені, десятеро працівників поліції приступили до несення служби.

Крім того, нагадаємо, що 15 липня поліція області переведена на посилений варіант несення служби, а ситуаційний центр, який цілодобово здійснює моніторинг виборчого процесу — у позаплановий режим.

Із початку парламентської виборчої кампанії до поліції області надійшло 97 повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом. За результатами перевірки поліцейські розпочали два кримінальних провадження за фактом підроблення та використання документів та за фактом хуліганства.

Читайте також: на Рівненщині продовжують порушувати виборче законодавство

Також складено 43 адмінматеріали, серед яких: 3 — за виготовлення агітматеріалів без вихідних даних; 34 — за розповсюдження; 3 — за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, 2 — за статтею дрібне хуліганство та 1 — за порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях.

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: