Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненські студенти спробували керувати містом

Рівненські студенти спробували керувати містом

Допоки у ТВК офіційно не оголосили ім'я нового мера, рівненські студенти керують містом. В обласному центрі п'ятнадцять молодих людей уже кілька днів допомагають працювати рівненським чиновникам у міськвиконкомі. Організатори цієї акції у такий спосіб намагаються омолодити кадри у державній службі, а студенти набираються досвіду роботи в чиновницьких кабінетах.

Студентка другого курсу Ольга Кравець вже кілька днів стажується у Рівненському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Ольга навіть не сподівалася, що її анкета переможе, вона впевнена: досвід, набутий у стажуванні, допоможе їй в майбутньому.

Керівництво центру соціальних служб дуже задоволене роботою Ольги. І розповідає: це вже не вперше приймають на стажування студентів. Дехто, навіть, залишився тут працювати.

Чиновники переконані: студентам частіше потрібно проводити подібні акції. Адже вони не лише знайомляться з роботою міської влади, але й здобувають досвід, який допоможе їм у майбутньому. Між тим директор центру сподівається, що й нинішня її помічниця після закінчення навчання також працюватиме тут.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: