Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині вакансії у дефіціті

На Рівненщині вакансії у дефіціті

Троє безробітних на одне робоче місце. Це перші наслідки економічної кризи на Рівненщині. У Рівненському міському центрі зайнятості констатують: щомісяця все більше рівнян втрачають роботу, а от вакансії навпаки - тепер у дефіциті. З нового року буде ще гірше - кажуть експерти.

На щорічному ярмарку вакансій - майже п'ятсот вільних робочих місць від сімдесяти підприємств. Роботу пропонують навіть інвалідам. Попри це, щомісяця людей на обліку в міському центрі зайнятості більшає, а вільних вакансій майже не залишається.

Рівненська фабрика нетканих матеріалів скорочувати виробництво не збирається. Навпаки - нарощує обсяги. На ярмарку підприємство представило 14 вакансій. Щоправда, працівників бере лише досвідчених.

Відсутність досвіду - головна перепона у пошуку роботи для молодого спеціаліста, розповідає випускниця "водного" університету Оксана Гречіна. Каже, навіть такий ярмарок не надто у цьому допомагає.

Як довго центр зайнятості зможе надавати роботу безробітним - невідомо. За прогнозами експертів, за місяць-два вільних вакансій у місті не залишиться взагалі.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: