Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Троє безробітних на одне робоче місце. Це перші наслідки економічної кризи на Рівненщині

Троє безробітних на одне робоче місце. Це перші наслідки економічної кризи на Рівненщині

Троє безробітних на одне робоче місце. Це перші наслідки економічної кризи на Рівненщині. У Рівненському міському центрі зайнятості констатують: щомісяця все більше рівнян втрачають роботу, а от вакансії навпаки - тепер у дефіциті. З нового року буде ще гірше - кажуть експерти.

На щорічному ярмарку вакансій - майже п'ятсот вільних робочих місць від сімдесяти підприємств. Роботу пропонують навіть інвалідам. Попри це, щомісяця людей на обліку міського центру зайнятості більшає, а вільних вакансій майже не залишається.

Рівненська фабрика нетканих матеріалів скорочувати виробництво не збирається. Навпаки - нарощує обсяги. На ярмарку підприємство представило 14 вакансій. Щоправда, працівників бере лише досвідчених.

Відсутність досвіду - головна перепона у пошуку роботи для молодого спеціаліста, розповідає випускниця "водного" університету Оксана Гречіна. Каже, навіть, такий ярмарок не надто у цьому допомагає.

Як довго центр зайнятості зможе надавати роботу безробітним - невідомо. За прогнозами експертів, за місяць-два вільних вакансій у місті не залишиться взагалі.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: