Джерело: Рівненська міська рада
26.02.21

Третяк Олександр Віталійович

Міський голова Рівного

Місце та дата народження: 13 грудня 1985 року на Волині.

Освіта: Вища.

У 2003 році вступив на історико-філологічний факультет Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка Степана Дем’янчука.

У 2008 році завершив навчання, отримав повну вищу освіту та здобув кваліфікацію викладача англійської мови та літератури, німецької мови та літератури.

У 2010 році отримав другий диплом з кваліфікацією «Магістр Богослов’я» Львівської богословської семінарії.

Досвід роботи:

У 2007 року прийнятий на роботу в Рівненську духовну семінарію та Академію християн віри євангельської на посаду викладача теологічних дисциплін та іноземних мов.

У 2010 зайняв посаду проректора з питань науки та розвитку.

У 2012 році очолив навчальний заклад Рівненська духовна семінарія і Академія ХВЄ, де і працюю донині. 

Волонтерство і громадська діяльність:

2008 - 2016 рр. був учасником волонтерських поїздок на африканський континент. У їх складі реалізовував соціальні проекти в Республіці Гана та Буркіна-Фасо: працював в будинках для дітей-сиріт, налагоджував освітній процес, з командою запускали медичну клініку.

2014-2018 роки: встановив партнерські стосунки із європейськими благодійними фондами. З їх допомогою, наприклад, для дітей воїнів АТО щороку довозили різдвяні подарунки.

Під час АТО з товаришами організовував доставку гуманітарних вантажів в найгарячіші точки бойових дій практично по всій лінії фронту - від Слов’янська до Широкиного.

Налагоджував співпрацю із закордонними партнерами США і Європи, завдяки чому допомогли забезпечити наших військових формою, оптикою, взуттям, захисними шоломами.

У 2020 році, починаючи з березня, коли у Рівному стався колапс із зупинкою громадського транспорту, запустив соціальну ініціативу «Підвези медика».