Джерело: Рівненська міська рада
21.02.21

Депутати Рівненської міської ради

Бляшин Микола Степанович

Депутат Рівненської міської ради. Член постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю. Директор адвокатського бюро "Миколи Бляшина".

Місце та дата народження: 24 травня 1981 року в місті Рівне.

Освіта: Вища.

У 1998 році з "золотою медаллю" закінчив ЗОШ №6 м. Рівне.

Повну вищу юридичну освіту отримав на правничому факультеті Національного Університету "Острозька Академія", де в 2003 році здобув вищу освіту за спеціальністю "Правознавство" та отримав диплом спеціаліста з відзнакою. В цьому ж навчальному закладі в 2004 році отримав кваліфікацію магістр з права (диплом з відзнакою).

Учасник програм Києво-Могилянської бізнес-школи.

Сімейний стан: Одружений. Маю трьох доньок.

Досвід роботи:

Адвокат (з 18.04.2007 року).

Засновник та директор АДВОКАТСЬКОГО БЮРО "МИКОЛИ БЛЯШИНА". Зареєстрований як фізична особа-підприємець (діяльність у сфері права).
Основними галузями практики є надання правової допомоги суб'єктам господарювання та консультування бізнесу, юридичний супровід реєстраційних та дозвільних процедур для бізнесу, представництво інтересів в судах та інших державних органах, супровід іноземних інвестицій.

Громадська діяльність:

В 2013 році обраний головою Ревізійної комісії адвокатури Рівненської області.

2015 – 2019 роки член Ради адвокатів України від Рівненської області.

Кандидат у народні депутати України в одномандатному окрузі №152 (м.Рівне) в 2014, 2019 роках.

Нагороджений найвищою відзнакою адвокатури - "Видатний адвокат України".

В 2002 році одним з перших в Україні удостоєний гранту Президента України для обдарованої молоді для реалізації проекту створення юридичної клініки "PRO BONO" ("Заради добра") і надання безкоштовних консультацій мешканцям Острозького району Рівненської області.

Стипендіат програми для молодих юристів Міжнародної Асоціації Юристів  (IBA Developing Bars Scholarship for Young Lawyers).

Партійна приналежність: Безпартійний.