Джерело: Рівненська міська рада
21.02.21

Депутати Рівненської міської ради

, 1295 переглядів

Чаборай Юрій Миколайович

Депутат Рівненської міської ради. Член постійної комісії з питань міського господарства, транспорту, зв`язку та екології. Начальник юридичного відділу ТОВ «Будтех-Пром».

Місце та дата народження: 13 липня 1975 року в смт. Володимирець, Рівненської області.

Освіта: Вища.

З 1992-1995 рр. - навчався в Міжнародній Академії Наук Сан-Маріно (МАН), денної форми навчання, по спеціальності маркетинг в виробничій галузі. Здобув кваліфікацію бакалавр економіст.

З 2007-2011рр. - закінчив Національну академію внутрішніх справ, за спеціальністю правознавство і присвоєно кваліфікацію юрист.

У 2019 році - закінчив Національну академію державного управління при Призидентові України, де здобув кваліфікацію магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Сімейний стан: Одружений. Виховую сина та доньку.

Досвід роботи:

На сьогоднішній день, з 2010 року - працюю начальником юридичного відділу ТОВ"Будтех-пром".

З 30.05.2000р по 04.05.2005р. - займав посаду директора ВКФ"Промсервіс".

З 03.04.2006 р по 03.12.2007р. - працював на посаді директора ТзОВ ВКФ "ВКО".

З 02.01.2008 р по 15.01.2009 р. -  працював на посаді начальника відділу постачання ТОВ "Будтех-Плюс".

Розпочав свою професійну діяльність з 16.08.1995 по 17.04.2000 р в Рівненській АЕС на посаді митного брокера.

З 04.01.2017 року є засновником Громадської спілки "Будівельний сектор Рівненщини".

Власник ТМ «INTER BETON».

Партійна приналежність: Безпартійний.