Джерело: Рівненська міська рада
20.02.21

Депутати Рівненської міської ради

, 1043 переглядів

Хотенко Олена Анатоліївна

Депутат Рівненської міської ради. Член постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій, підтримки підприємництва та регулторної політики. Директор ТОВ «ІА «Це Рівне, друже». Голова Ради ГО «Інститут податкових реформ». Віце-президент ВГО «Асоціація платників податків України».

Місце та дата народження: 01 серпня 1971 року в м. Брянка (Луганська область).

Освіта: Вища.

Закінчила економічний факультет Рівненського державного технічного університету і Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука за фахом фінанси (фінансист-економіст).

Сімейний стан: Неодружена.

Досвід роботи:

Працювала в 1992 – 1999 роках - інженером-технологом пошиття взуття на фабриці «Ремвзуття» у м. Рівне, директором ательє з індивідуального пошиття та ремонту взуття ДКП «Хром», керівником комерційного підприємства роздрібної торгівлі, економістом в Управлінні торгівлі громадського харчування та побутового обслуговування Рівненського міськвиконкому.

З 1999 р. до 2012 р. - пройшла шлях від ревізора вiддiлу податкових розслiдувань перевiрок Управлiння податкової міліції до заступника начальника Головного Управління ДФС в області. Нині являюсь підприємцем.

З 2016 р. - голова оргкомітету Національної премії «MEDIA etc.» (hlp:// mediaetc.org/). Також є Головою Ради ГО «Інститут податкових реформ» (hlps://ngoipr.org.ua/) і віце-президентом ВГО «Асоціація платників податків України» (на громадських засадах).

У 2019 році - обрана депутатом Рівненської міської ради, входжу до складу постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій, підтримки підприємництва та регуляторної політики.

Маю досвід роботи у громадських радах при: Державній фіскальній службі України і ГУ ДФС у Київській області, Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики та ін. Входила до складу Координаційної ради з питань розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва (при Кабінеті Міністрів України).

Автор кількох десятків статей з аналізу впливу законодавчих новацій на податкову сферу України та можливостей застосування міжнародного досвіду у дерегуляції економіки. Є розробником ініціативи захисту податкових прав і свобод малого та середнього бізнесу. Зокрема за мого авторства створено законопроект про «податкових едвайзерів».

Залучаюсь експертом та спікером до бізнес-форумів (в тому числі міжнародних). Беру участь в розробці податкових ініціатив. Перебуваю у складі експертно-аналітичної групи Української ради бізнесу. Маю досвід втілення проектів щодо розвитку стартапів та інновацій. Автор та ведуча проєкту «Академія online з Оленою Хотенко» (hlps://cul.ly/xkbNKA5).

Хобі: Подорожі країнами світу.

Партійна приналежність: Безпартійна.