Джерело: Рівненська міська рада
17.02.21

Депутати Рівненської міської ради

Курсик Олександр Васильович

Депутат Рівненської міської ради. Член постійної комісії з питань науки, культури, освіти, туризму, духовного відродження, молоді, спорту, зв`язків з громадськими об`єднаннями, засобами масової інформації, захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики.

Місце та дата народження: 01 жовтня 1985 року в селі Срібне Радивилівського району.

Освіта: У серпні 2003 році вступив у Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем'янчука, що у місті Рівне, на факультет журналістики. У червні 2008 року закінчив цей заклад і одержав диплом за фахом «магістр журналістики».

У 2009 році став студентом Національного університету водного господарства та природокористуванння, факультет – економічний. У 2011 році отримав другу вищу освіту за фахом: «економіка підприємства».

У 2018 році закінчив військову кафедру НУВГП.

Сімейний стан: Одружений з Курсик Євгенією.

Досвід роботи:

З травня 2005 по вересень 2006 року - кореспондент служби новин та ведучий на радіо «Край» Рівненської обласної державної телерадіокомпанії.

З жовтня 2006 по листопад 2007 року – журналіст служби новин телекомпанії «Рівне-1». Через рік переведений з служби новин на посаду редактора прямоефірної програми «На часі».

Працював стрінгером (позаштатним кореспондентом) на телеканалах «НТН» та «Інтер».

З червня 2008 року по листопад 2015 - штатний кореспондент телеканалу «1+1», власний кореспондент ТСН в Рівненській області.

З грудня 2015 року до жовтня 2020 року – директор з стратегічного розвитку ТРК «РИТМ».
Був автором програми "Свідомий вибір" на телеканалі "Ритм", а також вів авторську програму на радіо "Ритм" (Люкс-Фм) "Спікер".

З вересня 2008 року викладач в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті на факультеті журналістики.

З вересня 2017 викладач в Національному університеті водного господарства та природокористування на юридичному факультеті.

Співвласник інформаційного сайту Charivne.info.

Хобі: Фотографія, кросфіт, кулінарія.

Партійна приналежність: Член ВО «Батьківщина» з 2007 року.