Двічі ведучи по ходу матчу з перевагою у три м’ячі “Кардинал-Рівне” втратив перемогу над одеситами за сім секунд до фінальної сирени.

Безвиграшна серія рівнян у сезоні сягнула чотирьох матчів поспіль.

Кардинал-Рівне ” упродовж усього другого тайму ходив по лезу ножа. Але, навідміну від осіннього матчу в Одесі, цього разу рівняни вийти сухими з води не зуміли.

Розпочалася гра для господарів – краще нікуди. Вже на четвертій хвилині був рахунок –

Для Кардинала негативним моментом стала травма голкіпера. У боротьбі він отрима отримав удар у голову. Перший тайм футболіст дограв. Втім у перерві голкіпера зі струсом мозку госпіталізували до лікарні.

Після цього гості пішли вперед з п’ятим польовим. А рівняни, замість, добивати суперника – притислися до власних воріт. А за сім секунд до сирени – Кардинал шокував рівненських уболівальників. Нічия – 4:4