В Івано-Франківську відбувся фінальний тур Чемпіонату України з волейболу серед дівчат 2002 року народження.

Сім команд боролись за нагороди: ХОВУФКС м.Харків, м. Первомайськ, м. Костопіль КОЛІФКС, Збірна Полтавської області, м. Біла Церква «Спортліцей», Збірна Житомирської області, ДЮСШ №2 м. Івано-Франківськ.

У підсумку проведених ігор І місце посіла команда ХОВУФКС м.Харків, ІІ місце – ДЮСШ№2 м. Івано-Франківськ та ІІІ місце у команди м. Біла Церква «Спортліцей». Четверте та п’яте місця із однаковою сумою очок посіли команди м. Костопіль КОЛІФКС та збірна Полтавської області.

Читайте ще: у Рівному готуються до відкриття спідвейного сезону

Збірна Житомирської області у турнірній таблиці на 6 місці і 7 місце посіла команда м. Первомайськ. Кращим блокуючим чемпіонату України визнано ліцеїстку КОЛІФКС м. Костопіль – Аліну Полотай.