Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Хочуть вручити повістки, а немає кому. Як на Рівненщині триває весняний призов? (ВІДЕО)

Хочуть вручити повістки, а немає кому. Як на Рівненщині триває весняний призов? (ВІДЕО)

З 1 квітня - військомату не до сміху. Адже, почався весняний призов у армію на строкову службу. Триватиме він аж до кінця червня. Однак, військовослужбовці кажуть, дуже малий відсоток молодиків готові служити. Тоді, як більшість ховаються, тікають, або ж виїжджають закордон. Тож, чи легко призовнику вручити повістку в руки, дивіться далі.

 Щовихідних, з квітня до кінця червня, військовослужбовці їздять по селах Рівненського району. Аби вручити молодим хлопцям віком від 20 до 27 років повістки. Цього разу приїхали у село Олександрія.

Вулиця Спортивна 4\2, Чекаємо поки вийдуть хазяїни. Не довго чекаючи, з'явився батько військовозобов'язаного.

Доброго дня, нам потрібен Павло Володимирович. Немає його. А де він? На роботі. Сьогодні субота. Так він в Україні не робить, він в Польщі.

Попри те, що сина немає, батько відмовився брати повістку. Хоча відповідно до закону України господар будинку чи роботодавець має сповістити призовника, про те що останній має з'явитися у військовий комісаріат. Далі ми прямуємо до наступного призовника.

Читайте ще: старшокласники Рівненщини опановують військове мистецтво

Відомо, що для тих молодиків, які мають вищу освіту строкова служба триватиме 12 місяців. Хто повної освіти немає - служитиме 18 місяців.

Коли призовник іде на строкову службу, на цей час за ним зберігається місце роботи, якщо він офіційно працевлаштований. Окрім цього, усім військовозобов'язаним передбачені виплати до 540 гривень щомісяця. У наступних будинках військовослужбоцям не раді. Люди не відчиняють двері.

Строковики не беруть участь у війні на Сході країни. До слова, відповідно до закону України про військовий обов'язок, впродовж 10 днів від початку призову, хлопці самі мають з'явитися у військомат та з'ясувати свої обставини.

Але як ми бачимо добровільно призовники не прибувають, тобто вже порушують закон, ми бачимо що батьки також відносяться до даного питання не свідомо. Тому що також порушують закон як і призовники. Відповідності до кодексу про адмін. правопорушення за неявку у військовий комісаріат на призовника може бути накладений штраф в перший раз по неявці від 85 до 119 гривень.

Додає, це все не входить в обов'язки війсковослужбовців. Вони мають організувати призовні заходи, а оповіщення повинне здійснюватися місцевими органами влади. Кажуть, якщо останні цього не роблять, військовослужбовці самостійно щовихідних їздять у район та роздають "повістки". Втім, ймовірність того, що зустрінуть призовника дуже мала.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: