97170 Чому з Нового року проїзд у рівненських маршрутках коштуватиме 6 гривень? [ВІДЕО]. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Чому з Нового року проїзд у рівненських маршрутках коштуватиме 6 гривень? [ВІДЕО]

Чому з Нового року проїзд у рівненських маршрутках коштуватиме 6 гривень? [ВІДЕО]

Їздити по-новому рівняни будуть вже з Нового року. Сьогодні на міськвиконкомі затвердили тарифи проїзду у маршрутних таксі Рівного. З 1 січня проїзд коштуватиме шість гривень. Здорожчення перевізники пояснюють підвищенням цін на пальне та масовою втечею водіїв за кордон. Детальніше про це у сюжеті далі.

Болюче питання - як для перевізників так і для рівнян - а саме тарифи на проїзд у маршрутних таксі. На сьогоднійшній день вартість перевезення пасажирів в автобусах, що працюють у місті становить п'ять гривень. Така ціна діє з 13 березня цього року. Втім зміни необхідні каже, начальник управління транспорту і зв'язку Рівного.

За словами Віталія Миронюка, враховуючи побажання перевізників та інших факторів - середня запропонована ціна становить 6 гривень 44 копійки. Втім це викликало бурхливе обговорення та низку заперечень у членів міськвиконкому. Мовляв маршрутки у неналежному стані. Втім навіть підвищення до шести гривень ситуацію кардинально не змінить, перевізники не зможуть купити нові авто, каже міський голова Рівного.

Втім одна з основним проблем - неналежний стан маршруток, зазначають члени міськвиконкому. Відтак перевізники пообіцяли поприбирати свої авто та привезти їх у належний стан. Так це буде чи ні, рівняни зможуть побачити з Нового року як і нову ціну проїзду. Вона з 1 січня 2019 року становитиме шість гривень.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: