97168 Що думають рівняни про Українську помісну православну церкву? [ВІДЕО]. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Що думають рівняни про Українську помісну православну церкву? [ВІДЕО]

Що думають рівняни про Українську помісну православну церкву? [ВІДЕО]

Єдина і незалежна. У суботу, 15 грудня у столиці відбувся Об’єднавчий Собор Українського Православ’я. На якому оголосили про створення Української помісної православної автокефальної церкви та обрали предстоятеля. Яка процедура переходу церков та що думають віряни з приводу таких змін, дізнавалися наші журналісти.

Історична подія для України. Роки боротьби та тривалих перемовин таки дали свій результат. 15 грудня у Києві оголосили про створення Єдиної Помісної Православної Української церкви. Предстоятелем став Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Наступний крок - це отримання Томосу. Глава об'єднаної церкви поїде до Стамбула 6 січня для отримання Томоса з рук Вселенського патріарха. У Рівненській єпархії Київського патріархату наголошують на тому, що приєднання до Єдиної помісної православної церкви буде відбуватися добровільно, примушувати до будь яких дій парафіян і священиків не будуть.

Натомість в єпархії Української православної церкви не визнають рішення об'єднавчого собору і кажуть, це тільки нашкодить духовному життю мирян.

Та думки рівнян з приводу об'єднання церков також різняться.

Як будуть розвиватися події покаже час. Головне аби все вирішилось мирним шляхом.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: