“Кардинал-Рівне” вдруге у сезоні поступився львівській “Енергії” і опустився з другої на третю сходинку турнірної таблиці.

Вже на 22-й секунді матчу Степан Струк гарматним ударом у дальню дев’ятку змусив капітулювати Ярослава Морикишку.

Такий початок приголомшив господарів. Перший по-справжньому небезпечний момент вони створили лише на 7-й хвилині гри, коли Андрій Пітуля врятував своїх після удару топ-снайпера Екстра-ліги Ігоря Салтанова.

Ще один чудовий шанс вирівняти цифри на табло господарі втратили перед самою сиреною на перерву. Андрій Ардашніков впіймав на протиході голкіпера “Енергії” і зряче бив у верхній кут – хрестовина.

Вирівняти становище господарі зуміли за 5 хвилин до фінальної сирени. Шестиметровий удар чітко виконав Максим Мануйленко – 1:1.

Однак рикошет від Івана Іванюка і Тараз Кузь, який заслонив собою Ярослава Морикишку, допомогли м’ячеві транзитом від стійки влетіти у сітку воріт рівнян – 1:2.

Поразка – 1:2 стала третьою поспіль для “Кардинала” у сезоні. Після програшу “ХІТу” у чемпіонаті та тій же “Енергії” у “Фіналі восьми” Кубка ліги.