97082 Культура замість дороги: на Рівненщині показали, як можна витрачати гроші після об'єднання [ВІДЕО]. Рівненщина. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Культура замість дороги: на Рівненщині показали, як можна витрачати гроші після об'єднання [ВІДЕО]

Культура замість дороги: на Рівненщині показали, як можна витрачати гроші після об'єднання [ВІДЕО]

Дорога зруйнується, а тут діти розвиватимуться. Так вирішили у Бугринській об'єднаній територіальній громаді й замість прокладати півтора кілометра асфальту... зробили капітальний ремонт у будинку культури села Вільгір. Його тепер не впізнати. Але це - лише початок масштабних задумів. Що ж буде далі і у скільки обійшлося це оновлення - далі.

Дерева, що ростуть з даху, напівгнила підлога та холодні стіни. Таким іще у 2015 році був нині сучасний будинок культури у селі Вільгір, що у Гощанському районі. Тепер про це нагадують лише фотографії у відремонтованому холі.

Роботи поділили на два етапи - спершу капітально відремонтували та утеплили приміщення, за тим зробили ремонт. Так, велика зала тепер поєднує функції концертної та спортивної. На це не пошкодували 2 мільйони гривень. Додатково ще закупили меблі, обладнання та апаратуру. На черзі - підведення водопостачання та каналізації, а також упорядкування навколишньої території.

На другому поверсі облаштували бібліотеку. Її перенесли сюди зі старенького приміщення. Тепер це справжній інформаційний центр. Школярі проводять чимало часу за ноутбуками, користуючись безкоштовним інтернетом, а для малечі тут - і книжки, й ігрова зона й додаткові заняття.

Одноповерхове приміщення колишньої бібліотеки поряд зі школою та будинком культури тепер зачинене. Та не на довго, кажуть місцеві, адже у планах відремонтувати і його та переробити на дитячий садок/

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: