97063 Майстриня з Рівненщини вишиває картини з бісеру [ВІДЕО]. Рівненщина. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
 Майстриня з Рівненщини вишиває картини з бісеру [ВІДЕО]

Майстриня з Рівненщини вишиває картини з бісеру [ВІДЕО]

Полісся багате українською вишивкою. Досі оберігає та передає свої вміння наступним поколінням жителька Дубровицького району майстриня Олена Радкевич. Вишивка для неї це відпочинок та робота для душі. У свої майже вісімдесят пані Ольга досі бере до рук голку та творить прекрасне. Навчалася стародавній Поліській вишивці і наша Анастасія Кучеренко. Детальніше у сюжеті далі.

Більше шестидесяти років пані Ольга не випускає з рук голку та полотно. Вишиває жінка у багатьох техніках, і традиційний Поліській і сучасний орнамент. Переконує, творить для душевного відпочинку.

Наразі майстриня вишиває бісером. Здебільшого картини. Полюбляє дитячу тематику аби прикрасити кімнату правнучки Валерії. Втім, до цього довгий час Олена Анатоліївна вишивала ікони.

Майстриня переконує, кожну роботу потрібно виконувати згарним настроєм і звичайно приступати до вишивального ремесла з молитвою.

За словами майстрині вишиванка – це не тільки давні традиції, це ще чудовий спосіб молоді показати свій гарний смак

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: