96936 Жінку, яку шукала рівненська поліція, знайшли . Патруль - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Жінку, яку шукала рівненська поліція, знайшли

Жінку, яку шукала рівненська поліція, знайшли

Про те що дочка ще 22 листопада ((http://rivne1.tv/Info/?id=96928)(пішла з дому і не повернулась)), до поліції повідомила 63-річна жителька обласного центру учора, сьомого грудня.

Аби встановити місцезнаходження зниклої жінки, залучили максимальну кількість поліцейських Рівненського відділу поліції. Крім того, до пошуків рівнянки долучилися засоби масової інформації та громадськість.

І вже за кілька годин, докладені зусилля дали позитивний результат. Лікар станції швидкої медичної допомоги Рівного побачив інформацію про зникнення 39-річної жительки обласного центру у соціальній мережі. Впізнавши по фото жінку, яку віз каретою «швидкої», одразу повідомив до поліції.

З’ясувалося, що жінка перебуває на лікуванні у нейрохірургічному відділенні відтоді як зникла і лише кілька днів тому прийшла до свідомості. Зі слів медиків доставили її до лікарні після падіння. Особу розшукуваної не змогли встановити одразу, адже через відсутність документів, у медзакладі прізвище записали з помилкою.

Правоохоронці звертаються до громадян і надалі не бути байдужими та завжди повідомляти запитувану поліцейським інформацію, яка становить інтерес.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: