96898 На Рівненщину знову прийшов снігопад. Дорожники працюють. Рівненщина. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
На Рівненщину знову прийшов снігопад. Дорожники працюють

На Рівненщину знову прийшов снігопад. Дорожники працюють

Південно-західний циклон в обід приніс на Рівненщину невелике зниження температури та снігопад.

Філіями ДП «Рівненський Облавтодор» по мірі необхідності розпочинаються роботи з обробки шляхового полотна де вже йде снігопад.

На інших філіях техніка і люди перебувають в стані підвищеної готовності, аби з приходом негоди у якнайстисліші терміни почати відповідні роботи.

"Ми відслідковуємо ситуацію на шляхах та прогнози погоди. Наразі докалізація і мала інтенсивність снігопвду дають можливість з високою долею впевненості говорити про те, що ускладнення в русі транспорту на рівненщині не передбачаються", - повідомив помічник директора ДП «Рівненський облавтодор» Дмитро Леонтіюк.

Крім того він зазначає:

"Ми зараз маємо в достатній кількості інертних та протиожеледних матеріалів, техніка готова, люди готові, запаси паливно-мастильних матеріалів є в мінімально-необхідній кількості. Водночас звертаємо увагу водіїв на те, що у місцях можливого утворення ожеледиці, чи ускладнення руху (підйоми, спуски, перехрестя, мости, шляхопроводи, естакади, тощо..)"

Дорожники вивезли невеликі запаси інертних та протиожеледних матеріалів аби, в тому числі і самі водії бачачи можливе ускладнення руху - могли самотужки підсипати сумішшю невеличкі ділянки дорожного покриття і продовжити рух безпечно для себе та інших учасників дорожного руху.

Водночас дорожники та патрульна поліція у Рівненській області просять водіїв бути уважними та обережними, враховувати погодні умови та дотримуватись правил безпечного кермування у зимовий період.

picpic

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: