У столиці рівняни обіграли тамтешній “Київ-Баскет-2” з рахунком 96:90.

В молодих киян, на відміну від досвідчених рівнян “пішли” триочкові кидки, в кошик БК “Рівне ” 16 разів залітав м’яч з’за дуги, і стартовий ривок гостей 6:0 зовсім скоро перетворився на 13:6 на користь господарів.

І від початку першої чверті БК “Рівне ” перетворився на “наздоганяючих”. Але час спливав, а дістати “Київ-Баскет-2” ніяк не вдавалося, більше того, господарі ще й збільшували свою перевагу, так в середині третьої чверті на табло світився загрозливий рахунок 76:59 на користь киян.

Але, на щастя, рівняни вчасно схаменулися, і далі почали грати саме так, як від них очікували уболівальники та, власне, фахівці.

Дуже швидко завдяки ривку 15:0 зрівняли рахунок до 78:78 на самому старті заключної десятихвилинки.

Останній ігровий відрізок рівняни провели упевнено, довівши матч до перемоги 96:90.

Найрезультативніший Тарас Шанюк 19 очок, 6 підборів та 4 результативних передач. 16 пунктів у Назарія Кісільчука, Дмитро Тимощук 15 очок, 6 результативних передач, Євген Коровяков 12 очок. 8 підборів, і дабл-дабл Олександр Шепелев 12 очок та 10 підборів.