Рівненський футбольний клуб "Верес" завершив рік перемогою над тернопільською "Нивою".

Гол Олега Маїка на 82-й хвилині поєдинку у Тернополі приносить "Вересу" перемогу над "Нивою".

Перемога у звітному поєдинку обом суперникам була потрібна не лише для того, аби піти на зимові канікули із гарним настроєм. Три очки - дозволяли продовжити гонку за пелетоном лідерів у Групі "А" Другої ліги. А втрата очок - ставила під серйозний сумнів мрії про підвищення у класі за підсумком сезону.

Гру можна охарактеризувати як битву рівних суперників. Найреальніший момент відкрити рахунок до перерви втратили тернополяни. Максим Бабійчук просто перед собою відбив удар зі штрафного від Олексієнка. Першим на добиванні був Мороз, але пробив він значно вище воріт.

Вже у другому таймі вихід тет-а-тет із Максимом Бабійчуком не реалізував найкращий голеадор "Ниви" Литовченко.

"Верес" відповів навісом-ударом від Максима Саламахи. "Ниву" спільними зусиллями врятували Механів та поперечина воріт.

Розв'язка у грі настала на 82-й хвилині. Навіс справа від Максима Саламахи ударом головою завершував Олег Маїк. З його пострілом Механів впорався. Але оборонці "Ниви" не підстрахували свого воротаря і з другої спроби Олег Маїк забив - 0:1.

Після цього арбітр матчу Олег Шандор був змушений на 3 хвилини призупинити матч. Через дим від піротехніки. А після вимушеної перерви "Верес" впевнено довів матч до перемоги.