Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Мешканці Рівненщини сплатили майже 1 млрд грн ПДВ

Мешканці Рівненщини сплатили майже 1 млрд грн ПДВ

Майже 1 мільярд гривень ПДВ надійшло до бюджету від платників Рівненщини з початку року

Протягом січня – жовтня 2018 року Головним управлінням ДФС у Рівненській області забезпечено збір податку на додану вартість до державного бюджету у сумі 936,2 млн. грн.

У фіскальній службі регіону відзначають позитивну динаміку щодо збільшення рівня декларування та збору податку на додану вартість.

Приріст надходжень склав 185 млн. грн., або 25 % до відповідного періоду минулого року.

Податківці області зазначають, що частка надходжень цього податку в загальних надходженнях до Державного бюджету становить понад 38%, а ріст його сплати – найкраща оцінка ефективності електронного адміністрування ПДВ.

Зокрема, запровадження Системи моніторингу оцінки ризиків максимально мінімізувало зловживання з ПДВ, і завдяки блокуванню реєстрації сумнівних податкових накладних, процес відшкодування ПДВ став максимально прозорим та зрозумілим.

За словами першого заступника начальника Головного управління ДФС в Рівненській області Анатолія Клячука, досягнення таких показників – це результат відкритих і партнерських взаємин з бізнесом, якісного сервісного обслуговування платників податків та підвищення податкової культури бізнесу.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: