Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині скажений кіт покусав людину

На Рівненщині скажений кіт покусав людину

Випадок сказу кота зафіксовано в місті Радивилів що на Рівненщині.

Про це повідомляє головне управління Держпродспоживслужби у Рівненській області.

Напередодні в службу державної ветеринарної медицини Радивилівського району надійшло повідомлення про загибель кота на території «Райсількомунгоспу» міста Радивилів. Згодом було встановлено, що кіт віком 2 місяці покусав жителя міста. Потім тварина загинула.

Наразі встановлено, що від народження кіт проживав на території «Райсількомунгоспу», де його підгодовували. Спеціалісти держветмедицини Радивилівського району відібрали патматеріал від трупа тварини та направили в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження, де експертизою встановлено захворювання кота на сказ.

Спеціалістами Держпродспоживслужби та державної ветеринарної медицини району вивчаються можливі контакти хворого кота з людьми і тваринами, проводиться вимушена дезінфекція, а також щеплення тварин проти сказу.

«Готуються матеріали на засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації щодо відкриття неблагополучного пункту та введення карантинних обмежень зі сказу. Складений план заходів з локалізації і ліквідації захворювання», – зазначається в повідомленні.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: