Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному пройшла акція «Намалюй життя в любові — Україна» [ФОТО]

У Рівному пройшла акція «Намалюй життя в любові — Україна» [ФОТО]

Всеукраїнська акція «Намалюй життя в любові — Україна» відбулася й у Рівному.

Патрульна поліція в Рівненській області спільно з Національною поліцією в Рівненській області, ГО "Здорова країна", "Національний корпус", працівниками управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому та іншими небайдужими долучилися до всеукраїнської акції «Намалюй життя в любові — Україна», котра направлена на пропаганду здорового способу життя, масову деактивацію та ліквідацію на фасадах будинків наркореклами.

У центрі міста учасники заходу розділилися на команди, які взявши балончики з фарбою, вирушили за маршрутами, де замальовували на стінах рівненських будинків адреси сайтів наркодилерів, що здійснюють продаж небезпечних для життя та здоров'я речовин.

Маршрути обирали завчасно, відповідно до інформації, яку подали партнери з Сусідської варти. За час проведення акції учасники ліквідували 360 нарконаписів, котрі були розміщені на стінах багатоповерхівок, приватних будинках і магазинах. Перемогу в цьому своєрідному конкурсі за кількістю замальованих надписів виборола команда "Здорова країна", у складі якої були інспектори зв'язків з громадськістю Таня Ятчук та Іванна Бояківська

Інспектори та учасники кажуть, що акція не є разовою та й надалі буде проводитися в Рівному.

picpicpicpicpic

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: