Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
 9 жовтня 2018: що можна і що не можна робити в цей день

9 жовтня 2018: що можна і що не можна робити в цей день

Молодий місяць - початок місячного циклу, а значить, дуже важливий день, вивченню якого астрологи приділяють велику увагу. У цьому місяці молодий місяць буде 9 жовтня 2018 року. Що ж можна і що не можна робити в цей день?

Зазвичай молодий місяць негативно впливає на людей. І пов'язане це, в основному, з браком енергії. Адже оновлення завжди вимагає великих енергетичних витрат. Тому, важливо знати, що можна і що не можна робити в молодий місяць 9 жовтня 2018 року.

Що можна робити

Ще наші далекі предки знали про силу молодого місяця і використовували її в своїх цілях, читаючи змови на благополуччя, залучення щастя та набуття здоров'я. Тому не бійтеся в цей день просити у Вищих Сил про їх прихильність і допомогу в досягненні намічених цілей.

В молодий місяць астрологи радять не боятися мріяти: ваші навіть найсміливіші мрії можуть матеріалізуватися.

9 жовтня - прекрасний день для позбавлення від шкідливих звичок. Наприклад, якщо ви давно мріяли кинути курити, зробіть це в перший день місячного циклу. І ваші шанси позбутися негативної звички будуть набагато більші, ніж в будь-який інший місячний день. Також корисно 9 жовтня зробити розвантажувальний день, щоб очистити організм від всього зайвого.

Перший день місячного циклу слід провести в чудовому настрої, тоді весь місяць вас будуть супроводжувати удача і радість.

Що не можна робити

В цей час енергетика людини ослаблена, тому не варто втілювати нові ідеї або здійснювати важливі для вас справи. Цей день прекрасний для планування, а ось реалізацією задуманого краще зайнятися декількома днями пізніше.

9 жовтня не варто з'ясовувати стосунки, тим більше, лаятися з коханими, близькими або друзями: ви ризикуєте втратити довіру дорогої вам людини.

Також не варто здійснювати покупки: швидше за все, вони виявляться марними, а гроші будуть витікати весь місяць.

І не ходіть в цей день в перукарню, щоб не втрачати життєві сили та енергію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ідеї подарунків для чоловіків на День захисника України

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: