В Острозі завершився Всеукраїнський турнір із волейболу серед юнаків 2004 року народження.

За перемогу в змаганнях, присвячених Дню захисника України, боролися 9 команд.

Змагання тривали упродовж 5–7 жовтня. Фінальні протистояння відбулися в неділю, 7 жовтня У матчі за третє місце зійшлися команди Тернополя й Луцька. У запеклий боротьбі перемогу вибороли тернополяни й стали бронзовими призерами змагань.

У фінальному поєдинку команді господарів, вихованців Острозької ДЮСШ, протистояли волейболісти Київського спортивного ліцею-інтернату. У підсумку запеклої боротьби саме кияни стали переможцями, а острожани фінішували другими.

Срібні нагороди отримала команда Острозької ДЮСШ у такому складі: Назар Власюк, Максим Шумило, Михайло Степанюк, Богдан Бодаква, Владислав Новак, Владислав Синявський, Ігор Маліванчук, Микола Матвійчук, Станіслав Фомич, Федір Лозюк, Павло Повар, Віктор Новік, Іван Калінобродський (тренер – Сергій Штундер). Богдан Бодаква і Владислав Новак названі найкращими гравцями острозької команди.