Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Спортсменка Світлана Станко завітала до Великої Омеляни

Спортсменка Світлана Станко завітала до Великої Омеляни

Нещодавно в рамках проекту #OlympicLab до Великоомелянського НВК «школа-гімназія» завітала одна з найуспішніших спортсменок області, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХХІ літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро 2016 р. Світлана Станко.

Відома спортсменка розповіла дітям про свої здобутки, відповіла на їхні запитання про Олімпійські ігри, провела інтенсивну розминку, а також фотографувалася зі школярами і роздала безліч автографів. Особливий інтерес у дітей викликали нагороди і кубки, які Світлана привезла з собою. В її колекції за десятиріччя виступів на професійних змаганнях зібралося понад дві сотні відзнак.

Окрім знайомства з видатною спортсменкою, діти отримали можливість позмагалися в конкурсах, де вправлялися зі спортивним інвентарем. Найкмітливіші взяли участь в інтелектуальній вікторині про Олімпійський рух в Україні та успішних спортсменів-олімпійців.

У Рівненській області проект #OlympicLab реалізовується Відділенням НОК України за підтримки комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

За інформацією прес-служби «Спорт для всіх».

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: