Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Як правильно просити про допомогу Ангела Хранителя? Поради для матусь.

Як правильно просити про допомогу Ангела Хранителя? Поради для матусь.

(*Поруч з кожною людиною завжди знаходиться невидимий, але дуже сильний захисник, готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину. Як правильно спілкуватися зі своїм Ангелом Хранителем та Ангелом Хранителем вашої дитини?*)

Вважається, що при народженні кожному дається його духовний покровитель, захисник і наставник, який з'єднаний з людиною невидимим зв'язком. Як налагодити контакт з особистим Ангелом Хранителем?

Озвучуйте бажання. Ангели для того і приставлені до людини, щоб надавати допомогу і уберігати від бід. Але «керує» наставником людина, і поки він сам не попросить про допомогу, Ангел не має права йому допомогти - він повинен отримати «дозвіл».

Дякуйте. Чим частіше ми згадуємо про свого наставника і дякуємо йому, чим сильніше він стає. Дякувати можна просто звичайними словами, наприклад: «Спасибі тобі», «Дякую тобі» тощо. Особливу силу, звичайно, мають слова молитви, звернені до Ангела.

Просіть без страху Ангели не має права відмовити людині в його проханнях, це своєрідний «наказ» до виконання, який приймається беззаперечно, і будь-яке прохання дасть відгук настільки, наскільки в даний момент ви заслуговуєте її виконання. Головне пам'ятати про закон бумеранга - зле побажання обов'язково повернеться злом, а добро - добром.

Вимкніть логіку. Навіть якщо ви вважаєте своє бажання божевільним і нездійсненним, просто озвучте його, не підключаючи логіку. Не думайте щось на кшталт «Цього не може бути, тому що не може бути ніколи». Спрямована в астральний світ енергія не залишається без уваги, вона буде виконана якщо не сьогодні, то через якийсь час обов'язково. Вірте в її здійснення. По вірі вашій і дасться.

Беріть приклад з дітей Просіть щиро, згадайте, як маленькі діти про щось просять - не соромляться і не переживають, не аналізують добре це чи погано, реально чи ні. Вони просто посилають в Космос чисту енергію, позбавлену забобонів - «просто хочу це!»

Спосіб автоматичного письма. На будь-яке ваше прохання Ангел Хранитель обов'язково дає відповідь, потрібно навчитися їх чути. Багато для спілкування з Ангелом і отримання відповідей від нього використовує перевірений спосіб автоматичного письма: сформулюйте своє прохання чітко, ще краще - запишіть його на папері, зупиніть біг думок, розслабтеся, рівно дихайте, записуйте на папері все, що буде приходити вам у голову після того, як озвучите своє побажання.

Сильні молитви до Ангелу Хранителю

Молитва про допомогу в справах. Ангеле Божий, Хранителю мій святий, на дотримання мені від Бога з небес даний, старанно молю Тебе: Ти мене просвіти і від всякого зла збережи, до благому діянню настави і на шлях спасіння направ. Амінь

Молитва за дітей. Святий Ангеле, Хранителю чада мого (ім'я), покрий його покровом твоїм від стріл демона, від очей спокусника і зберігай серце його в чистоті. Амінь

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: