Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Факти про дитячий імунітет [ТОП-5 ЦІКАВИНОК]

Факти про дитячий імунітет [ТОП-5 ЦІКАВИНОК]

Імунітет...Щось міфічне, невидиме і дуже любить пігулки/вітаміни з мас-маркету, тощо. Насправді жарти жартами, але що ж насправді дитячий імунітет може витримати, а від чого варто оберігати? (*Читайте нижче.*)

1. Гінгівіт

Виявляється, запаленням ясен в тому чи іншому віці хворіють всі діти на всіх континентах. А причиною цього є зниження імунітету. Хоча ні, на першому місці у малюків до двох років стоїть прорізування зубів, а у дітей старшого віку - все ж недотримання гігієни порожнини рота. Однак, якщо ваша дитина старше двох років, зуби чистить регулярно, а на болючість ясен скаржиться, причина криється в зниженні опірності організму. Ваше завдання - вчасно звернути увагу на симптоми.

Найперше, що має вас насторожити, - скарги малюка на больові відчуття при чищенні зубів. Раптом з'явився неприємний запах з рота? Нерідко він пов'язаний із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, а й до гінгівіту теж має пряме відношення.

Ну а якщо ви заглянули малюкові в рот і побачили, що ясна припухли, почервоніли або кровоточать, терміново до лікаря! Він призначить протизапальний і знеболюючий препарат для змащування або полоскання ротової порожнини. Також дасть направлення на загальні аналізи крові, сечі, калу. Це дозволить з'ясувати, чи не протікає в організмі запальний процес. Якщо специфічного лікування не буде потрібно, то він випише комплекс з вітамінами А, С, групи В, або місцевий імуномодулятор.

pic

2. Нежить викликають 100 вірусів

Ослаблений імунітет сам по собі не може бути причиною простудного захворювання. А ось його тривалості - напевно! Недарма кажуть, що саме в дитячому організмі нежиті "найкраще живеться", адже захисні функції тільки розвиваються, зміцнюються. Тому лікуйте нежить ретельно і до кінця. Не допустіть хронічної стадії. А паралельно з цим Загартовуйте слизову оболонку носа: підвищуйте її опірність до вірусів і бактерій. Як? Промивайте водою з морською сіллю (1: 1) і зрошуйте фізіологічним розчином.

pic

3. Глибоке дихання зміцнює захист

Якщо дитина мало рухається, вона поверхово дихає - не робить глибокі вдихи-видихи. А отже, надходження кисню знижується, циркуляція крові порушується. В таких умовах хронічні недуги "розцвітають"! І лікувати їх доводиться довго. Це веде до обмеження можливості розподілу поживних речовин і очищення організму від відпрацьованих шлаків і токсинів.

4. Переїдання призводить до втрати вітамінів

Якщо шлунок і кишечник переповнені погано перевареною важкою їжею, корисні речовини засвоюються гірше, а шлаків і токсинів утворюється більше. Тому робіть ставку на якість дитячого раціону, а не на величину порцій.pic

5. Полівітаміни здоровому не потрібні

Зміцнювати імунітет за допомогою медичних препаратів, харчових добавок для профілактики не можна. Несвоєчасне стимулювання імунної системи може призвести до виникнення аутоімунних захворювань. Краще звертайте увагу на харчування і спосіб життя малюка. Це і буде відмінною профілактикою.

Вітамін С - потужний антиоксидант - врятує при гінгівіті. Більше його в харчування! І додавайте в пасту краплю олії насіння грейпфрута.

ПОРАДА
Не перегрівайте дитину на сонці. Ультрафіолет у великих кількостях руйнує імунні клітини шкіри. Також згубний вплив на імунітет надає перевтома (емоційна, фізична, навіть температурні перевантаження) і стрес. Кількість імунних клітин в крові в такому випадку скорочується блискавично.

ДЖЕРЕЛО

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: