Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
За добу на водоймах України загинуло п'ятеро дітей

За добу на водоймах України загинуло п'ятеро дітей

За минулу добу поліція зафіксувала п'ять фактів загибелі дітей на водоймах України - поліція звертається не залишати дітей без нагляду.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv

Трагедії сталися у чотирьох областях країни. Найменшій загиблій дитині - 6 років, найстаршому підлітку - 14. Відтак перший заступник глави Нацполіції В'ячеслав Аброськін закликав батьків бути уважними до поведінки дітей біля води.

Зокрема, 30 травня на Тернопільщині загинув 6-річний хлопчик. Він вийшов з дому на пасовище, розташоване біля ставу. Імовірно, дитина хотіла охолодитися в жаркий день. Загиблого сина на березі ставка виявила його мати.

У Києві загинув 14-річний підліток. Він з друзями вирішив покупатися біля пішохідного мосту на Труханів острів. Діти не здогадувались про потужні течії в цьому місці. Підлітку не вистачило сил протистояти течії. Друзям врятувати його не вдалося.

На Волині загинуло двоє дітей: 8-річні хлопчик та дівчинка. Хлопчик пішов ловити рибу разом із другом на ставок, неподалік від дому. Мати заборонила купатися та далеко заходити у воду, оскільки там глибоко. Проте, залишившись без нагляду, хлопчик не послухався настанов матері і втопився.

В іншому селищі також на Волині загинула першокласниця. У той день вона разом з братами купалася без нагляду батьків у місцевому ставку. Дівчинка самостійно бігала до своєї подружки, яка мешкає неподалік, тому брати не зразу помітили відсутність дитини. Те, що дівчинка зникла, з’ясували вже вдома. Родина шукала дівчинку і знайшла у ставку. Годину дитину намагались повернути до життя, але марно.

На Вінниччині загинув 8-річний хлопчик. Другокласник разом з другом поїхали на велосипедах до ставу. Під час прогулянки на березі водойми вони побачили рибу та вирішили подивитись на неї ближче. Вони необережно нахилилися та впали у воду. Один з хлопчиків самостійно виліз із води, сів на велосипед та поїхав по допомогу. Повернувшись разом з підмогою, хлопчик знайшов свого друга вже не живим у воді.

Перший заступник глави Національної поліції В’ячеслав Аброськін закликав батьків бути уважними до поведінки власних дітией біля води.

«Звертаюсь до всіх батьків - будьте уважні до своїх дітей, переконаний, що не можна дітям без нагляду знаходитися біля водойм. Пояснюйте правила безпеки на воді, тільки так можна буде їм зберегти життя», ‒ наголосив В’ячеслав Аброськін.

Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: