Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Пити чи не пити: розвінчання міфів про вживання води

Пити чи не пити: розвінчання міфів про вживання води

Пий склянку води зранку, не пий під час їжі, зачекай 30 хвилин і пий...Ох, ці настанови...Про одні ми знаємо чимало, а інші неначе "ОБС" - одна бабця сказала. Та нещодавно натрапила на цікаву статтю, що розвінчує основний міф - пиття під час прийому їжі. Залюбки повідаю його вами!

Отож, пити під час їжі - можна! Так-так, те, що я забороняю своїй доньці вже майже 7 років, виявляється робити можна і треба. Розповісти про своє здивування, це не сказати нічого, адже впевненість у зворотньому була на всі 100%.

Головне правило - пити, коли хочеться!pic

Коли, скільки і чи потрібно?

Пити тоді, коли відчуваєте спрагу і скільки, власне, хочеться. Адже на відчуття спраги впливає чимало факторів: температура і вологість довкола, фізична активність і їжа, яку споживаємо. Вірогідність появи бажаня випти склянку води чи компоту виросте, якщо ви вживаєте суху їжу, аніж коли суп чи борщ.

Літнім людям та дітям варто додатково нагадувати про пиття, у цих вікових періодах тіла ще/вже не достатньо розрізняють сигнали зневоднення. Тим більше, діти більш фізично активні, тому втрачається волога через шкіру.pic

Про те, що наш організм на 80% складається з води, певно чули чи не всі. А от я особисто, зовсім нещодавно дізналася - головні болі можуть бути спричинені нестачею води у мозку! Адже наш мозок на 90%!!! складається із H2O і доволі часто саме склоянка води може замінити прийом пігулок.

Єдиних норм споживання води немає, є рекомедації, котрих варто-таки притримуватися і слухати власний організм.

- Немовлятам від 8 місяців: 150 мл/кг ваги на день
- Дошкільнятам: 100 мл/кг ваги на день
- Підліткам: 50 мл/кг ваги на день

Особливо збільшити вживання води рекомендовано тим, хто хворіє, коли довкола спекотно і якщо дитина їсть тверду та суху їжу.pic

А найголовніший приклад для власних дітей - ми самі. Надавати перевагу воді, натуральним сокам та компотам, молочним/кисломолочним напоям навзамін солодким газованим водам, нектарам і т.п. продукції - це основне. Малеча копіює нас і повторює за нами.

Будьмо прикладом та будьмо здорові!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: