Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Місце, яке притягує своєю атмосферою...

Місце, яке притягує своєю атмосферою...

Аромати запашної кави та свіженької випічки, які зводять з розуму. Смак, за яким хочеться повертатися знову та знову. Місце, де відчуваєш себе затишно та завжди потрібним. Пекарня №1 — про родзинки та секрети успіху, історію виникнення та історії кохання у цьому закладі розповів засновник Володимир Горбатюк.

Місце, де знаходиться заклад “Пекарня №1”, має свою історію. Коли тут було будівництво, я помітив, що вивертають якісь такі дивні підвалини та стару цеглу. Мене це зацікавило, тому я вирішив з’ясувати, що ж було на цьому місці. Перерив рівненські архіви та навіть їздив у Польщу до їхнього, адже найбільш ґрунтовні архіви про Рівне знаходяться у Варшаві.

Дізнався, що тут був млин, як доказ цього поряд досі є вулиця Млинарська, і останній його власник був Яків Штейнворцль. На цьому місці упродовж кількох сотень років були млини різних власників, вони завжди були успішні при будь-якій владі.

Це місце, мабуть, має свою енергетику. Тому я вирішив, що тут потрібно зробити щось пов’язане з хлібом. З самого дитинства у мене була тяга до хліба, я міг годинами спостерігати за тим, як він робиться, як вимішують тісто, як воно піднімається та печеться. Я вирішив поєднати особливість цього місця та свою любов до хліба.

В мене не було ніяких розрахунків та бізнес-планів. Мені підказала інтуїція, що тут це має бути!

Більше читайте на 24-25 сторінках журналу "SURENZH"

Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах!

Fichier:Instagram simple icon.svg Картинки по запросу фейсбук значок

Теги: Пекарня№1

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: