Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Чому кватирки для провітрювання кімнат поміщають у верхній частині вікна?

Чому кватирки для провітрювання кімнат поміщають у верхній частині вікна?

У повсякденному житті ми дуже часто не помічаємо речей, які для нас здаються природними. Чи задумувалися ви, чому кватирки для провітрювання кімнат поміщають у верхній частині вікна? Було б набагато простіше якби кватирка знаходилася внизу на рівні витягнутої руки. Отож, розповімо чому розміщено саме так.

1. Тепле повітря набагато легше холодного. Коли батарея працює, повітря внизу прогрівається, легшає і піднімається. З цього випливає висновок, що якби батарея перебувала вгорі, то в результаті в кімнаті внизу було б холодне повітря, яке складно прогріти.

2. За рахунок того, що тепле повітря виштовхується холодним повітрям наверх, в кімнаті утворюється конвекція, що просто означає переміщення (циркуляцію) повітря. У приміщеннях без вікон циркуляція забезпечується виключно за допомогою кондиціонера. Але це вже інша розмова!

3. В результаті відкрита кватирка пропускає в кімнату холодне повітря, яке автоматично опускається вниз кімнати. Нагріте батареєю тепле повітря піднімається і виходить через цю кватирку. Це нам і дає природне уявлення про те, чому кватирки поміщають у верхній частині вікна.

Якщо взяти, наприклад, стандартний пакет пластикових вікон, то ми можемо помітити, що розробники взагалі відмовилися від ідеї з кватиркою, надавши користувачу два режими провітрювання. Але при цьому вікно все одно відкривається у напрямку до стелі. Відповідь на питання, чому кватирки роблять у верхній частині вікна, всього-на-всього криється в законах фізики.

ОБОВ'ЯЗКОВО ПРОЧИТАЙТЕ:

Чорний колір в інтер'єрі – відмінна ідея [ФОТО]

З якого дерева краще будувати дім?*

Розробка сайтів у Рівному та Луцьку, створення сайтів, розробка порталів, сайт візитка, розкрутка сайтів, SEO оптимізація, розробка стартапів.

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку.
Будь-яке відтворення інформації з сайту дозволяється лише при дотриманні правил використання матеріалів.
Редакція сайту залишає за собою право видаляти коментарі, які принижують честь і гідність людини, містять заклики до насильства,
пропагують расову та національну ворожнечу, не відповідають морально-етичним нормам.
© ГО ІА "Рівнеінформ", 2005-2018

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: