87802 Риба та равлики: як працюють рівненські рибгосподарства [ВІДЕО]. Україна плюс. Проекти - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Риба та равлики: як працюють рівненські рибгосподарства [ВІДЕО]

Риба та равлики: як працюють рівненські рибгосподарства [ВІДЕО]

Фермерство в Україні занепадає - причин декілька. Одна з яких відсутність державної підтримки та нестабільність економічного сектору. Втім, є ті, що навіть в таких умовах збільшують фермерські господарства та впроваджують нові технології. В нашій області працює рибне господарство, яке в умовах нинішнього ведення бізнесу, знаходить нові шляхи вирощування, збуту та запровадження нової продукції.

Вже більше 80-ти років на Рівненщині функціонує господарство, яке займається традиційним вирощуванням риби. Наразі у селі Понебель діє три рибдільниці, в яких водяться короп, товстолоб, щука та карась. Та займатися рибним господарством з кожним роком в Україні все важче, кажуть фермери. Адже прісноводний сектор рибної продукції зменшується через скорочення державою пільг, якими користувались сільгоспвиробники.

Та не рибою єдиною. Щоб вийти на європейський ринок, рівненські фермери впроваджують не тільки нові технології, а й почали вирощувати нову - зовсім не звичну для України продукцію. Делікатесні равлики - це продукт харчування, косметології та медичної сфери.

Матеріал спецпроекту "Україна +" із серії "Фермерство" виготовлено у співпраці з ГО "Інтерньюз-Україна" за підтримки Internews.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: