83964 На Березнівщині обговорили перспективи утворення територіальної громади. Рівненщина. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
На Березнівщині обговорили перспективи  утворення територіальної громади

На Березнівщині обговорили перспективи утворення територіальної громади

Фахівці з питань децентралізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) РРВ АМУ зустрілися з березнівчанами.

Вони спільно обговорили бачення людей щодо утворення міської громади.

Консультант з правових питань Василь Курилас розповів присутнім про перспективи, які відкриваються перед громадою після об’єднання, на шо варто звернути увагу при об’єднанні, та як правильно провести усі ці процедури, дав чіткі відповіді на проблемні питання.

pic Депутати Березнівської міськради стурбовані затягуванням даного процесу, мовляв – не впевнені, що з віддаленими селами громада буде спроможною, тому можливо варто об’єднатися меншою територією. На що голова Березнівської райадміністрації Віталій Люшин відповів: «Сьогодні чимало сіл Березнівщини мають хороші надходження, і навіть перевиконання. Зокрема Балашівська сільська рада минулоріч перевиконала бюджет на 1 мільйон гривень. Тому варто розглянути усі пропозиції, і нарешті почати процес утворення ОТГ».

Тож після тривалих обговорень та суперечок березнів чани вирішили ще раз проаналізувати усі можливі варіанти, і нарешті розпочати об’єднання громади.

За матеріалами Рівненської обласної державної адміністрації з посиланням на Проект Пульс Рівненського Регіонального відділення АМУ.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: