7922 Український прапор тепер на виставці. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Український прапор тепер на виставці

Український прапор тепер на виставці

Унікальні експонати представлені від нині в обласному краєзнавчому музеї. У рамках виставки "Демократичні традиції в Україні" рівняни зможуть побачити перший український національний прапор піднятий над рівненською міською радою в червні 1990 року, саморобні козацький і національний прапори які зробили спеціально для відзначення дня полеглих героїв на "Козацьких могилах" у 1989 році, перші номери газет "Рада" та "Шлях до волі", а також особисті речі, документи, фотографії рівнян - учасників демократичного руху - Василя Червонія, Миколи Поровського, Олекси Новака, Івана Дем’янюка та інших виборювачів незалежності.

Друга частина експозиції присвячена становленню демократичного режиму на території нашої держави, на різних етапах її становлення. Виставка висвітлює події, які відбувалися на Рівненщині в 90-х роках минулого століття та розповідає про рівнян завдяки яким стала можлива незалежність та демократія в Україні.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: