77994 На Рівненщині зафіксували спалах африканської чуми. Рівненщина. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
На Рівненщині зафіксували спалах африканської чуми

На Рівненщині зафіксували спалах африканської чуми

8 лютого сайт ((http://rivne1.tv/)(rivne1.tv)) анонімно повідомили про спалах африканської чуми на Березнівщині у с. Поліське. Зокрема про те, що "селяни масово знищують поголів’я свиней".

Ми перевірили цю інформацію та отримали підтвердження у начальника Головного управління ветеринарної медицини Рівненської області Володимира Лазарчука. За його словами вчора на засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії у Березнівській РДА вже вирішили дану проблему.

На момент спілкування Володимир Лазарчук повідомив, що у поселенні встановили ветеринарно-поліцейські пости. Ввели карантинні заходи аби запобігти поширенню інфекції, такі як вилучення свиней, дезінфекція та інші.

Нагадаємо, що 7 лютого, о 14.00 год. Науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м.Київ) підтвердив наявність африканської чуми свиней у с. Поліське.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: